Bungee

“Bungee je cvičenie pri ktorom sa poriadne zapotíte, ale aj zabavíte”

 

V rámci tréningu nadobudnete kondíciu a spevníte svoje svalstvo. Tréningy bungee sú úplnou novinkou, ktorá sa teší obrovskému úspechu vo svete a získava si stále viac a viac nadšencov. Počas týchto tréningov ste upevnený na špeciálnych odpružených lanách a zapnutý v sedáku, vďaka čomu je hodina určená aj pre úplnych začiatočníkov, ktorí nemajú žiadne predchadzajúce skúsenosti so športom. Hodiny sú určené pre každého, kto by rád zredukoval svoju hmotnosť pomocou zábavného cvičenia. Vďaka odpruženiu lán sú tréningy vhodné pre každú vekovú a váhovú kategóriu. Hodiny sú prispôsobené každému klientovi podľa jeho zručností a znalostí. Navyše v našom športovom klube ste neustále pod dohľadom tých najskúsenejších a najprofesionálnejších akrobatov na Slovensku. Hodiny sú vedené tak, aby ste si zašportovali, naučili sa niečo nové, netradičné a predovšetkým sa zabavili a mali dobrý pocit z prekonania seba samého.

 

Všeobecné informácie

Prihlásiť sa môžu:

  • Dospelí bez ohľadu na predchádzajúce športové skúsenosti. V prípade začiatočníkov, nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti s akrobaciou alebo s iným športom. Hodiny prispôsobujeme tak, aby to zvládol naozaj každý.
  • Všetky deti od 13 rokov za predpokladu, že dokáže poslúchať pokyni trénera (ak má dieťa osvojené športové správanie, dokáže udržať pozornosť a disciplínu na tréningu, môže sa tréningov zúčastňovať aj mladšie dieťa. Ku každej takejto žiadosti pristupujeme individuálne).

Ak máte záujem trénovať intenzívnejšie, môžete si zakúpiť viac kurzov a trénovať viackrát do týždňa. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, naši inštruktori Vám ochotne poradia, aká hodina je pre Vás ta pravá.

Kurz

Na každom kurze sa učíme spájať prvky do kombinácií. Každý kurz má kombinácie prispôsobené presne podľa výkonnostnej kategórie, podľa toho či ste začiatočník, mierne pokročilí alebo pokročilí. Výsledkom kurzu je zvládnutie kombinácií plynulými prechodmi, správnou technikou a predvedením. Prihlasovanie na kurzy je otvorené vždy 2 týždne pred jeho začiatkom v sekcií prihlásenie. V prípade, že kurz už začal, viete sa doprihlásiť prostredníctvom emailu. Prihlásením sa na celý kurz získate výhodnejšiu cenu.

 

Aktuálne prebieha:

  • 4 – týždňový kurz – 01.07.2024 – 28.07.2024 – možnosť dvoch náhradných hodín zdarma

Nasledujúci kurz:

  • 5 – týždňový kurz – 29.07.2024 – 01.09.2024 – možnosť dvoch náhradných hodín zdarma
  • 8 – týždňový kurz – 02.09.2024 – 27.10.2024 – možnosť dvoch náhradných hodín zdarma
Chcem sa prihlásiť

Jednorazový vstup

Radi by ste si hodiny bungee vyskúšali úplne bez viazanosti? Máte nepravidelný pracovný čas? Radi by ste so sebou zobrali kamaráta, aby si naše hodiny vyskúšal? Pre každého komu nevyhovuje viazanosť na kurz ponúkame jednorazové vstupy úplne bez viazanosti. Pre jednorazový vstup je potrebné sa vopred na hodinu vždy registrovať. Bez prihlásenia sa na hodinu nebude možné sa hodiny zúčastniť.

Chcem sa prihlásiť

Súkromná hodina

Nevyhovuje Vám trénovať v skupinke alebo termíny našich skupinových hodín? Vyskúšajte súkromnú hodinu, ktorú prispôsobujeme každému klientovi podľa jeho časových možností a športových znalostí. Počas súkromnej hodiny zabezpečujeme individuálny prístup trénera a exkluzivitu štúdia len pre klienta. V prípade Vášho záujmu, si môžete súkromnú hodinu dohodnúť aj dvaja alebo viacerí klienti súčasne.

Chcem sa prihlásiť

Ako vyzerá tréning bungee?

Aké ďalšie tréningy môžeš navštíviť

Pozri si aj iné naše aktivity