Strečing

“Splňte si svoj detský sen a naučte sa špagát alebo mostík”

 

Strečingový tréning je pre Vás ideálny, ak máte pocit, že sú vaše svaly
stuhnuté, poskracované a chceli by ste získať plný rozsah pohybu. Hodiny strečingu sú určené aj pre úplných začiatočníkov a nešportovcov, ktorí majú sedavé zamestnanie, bolesti chrbta a potrebovali by sa na konci náročného dňa uvoľniť, vyrovnať a ponaťahovať. Hodiny strečingu sú vhodné aj ako doplnkové a prípravné cvičenie pre akrobatov a budúcich záujemcov o vzdušnú akrobaciu.

Účelom strečingového tréningu je natiahnutie poskracovaných a stuhnutých svalov. Tréning začína poriadnym zahriatím a pokračuje následným zlepšovaním flexibility celého tela. Tréner názorne ukazuje konkrétne prvky vhodné pre úplných začiatočníkov, bez predchádzajúcich športových skúseností a následne aj pre skúsenejších klientov. Na hodinách sa zameriavame na strečing tela. Naučíme Vás, správnym strečingovým metódam, aby ste dostatočne pripravili, spevnili a posilnili svoje telo na vzdušnú akrobaciu. Naši inštruktori používajú kombináciu viacerých strečingových metód, ktoré Vám dokonale prispôsobia presne na mieru, podľa vašich znalostí a schopností.

A prečo je strečing podstatný?

 • Strečing je základom každého športu,
 • slúži ako prevencia pred zraneniami,
 • urýchľuje regeneráciu svalov,
 • uvoľňuje a naťahuje skrátené svalstvo,
 • zvyšuje pohyblivosť kĺbov,
 • napomáha k správnemu držaniu tela
 • a mnoho ďalších výhod…

 

 

Všeobecné informácie

Prihlásiť sa môžu:

 • Dospelí bez ohľadu na predchádzajúce športové skúsenosti. V prípade začiatočníkov, nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti s akrobaciou alebo s iným športom. Hodiny prispôsobujeme tak, aby to zvládol naozaj každý.
 • Všetky deti od 8 rokov (ak má dieťa osvojené športové správanie, dokáže udržať pozornosť a disciplínu na tréningu, môže sa tréningov zúčastňovať aj mladšie dieťa. Ku každej takejto žiadosti pristupujeme individuálne).

Ak máte záujem trénovať intenzívnejšie, môžete si zakúpiť viac kurzov a trénovať viackrát do týždňa. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, naši inštruktori Vám ochotne poradia, aká hodina je pre Vás ta pravá.

kurz

V rámci tréningu posilňujete svoje svalstvo, trénujete flexibilitu a mobilitu svojho tela. Nemusíte sa ničoho obávať nakoľko hodiny prispôsobujeme znalostiam klientov individuálne a dokážu hodinu zvládnuť aj úplný začiatočníci. Navyše v našom športovom klube ste neustále pod dohľadom tých najskúsenejších a najprofesionálnejších akrobatov na Slovensku. Hodiny sú vedené tak, aby ste si zašportovali, naučili sa niečo nové, netradičné a predovšetkým sa zabavili a mali dobrý pocit z prekonania seba samého. V prípade, že kurz už začal, viete sa doprihlásiť prostredníctvom emailu. Prihlásením sa na celý kurz získate výhodnejšiu cenu.

 

Aktuálne prebieha:

 • 4 – týždňový kurz – 01.07.2024 – 28.07.2024 – možnosť dvoch náhradných hodín zdarma

Nasledujúci kurz:

 • 5 – týždňový kurz – 29.07.2024 – 01.09.2024 – možnosť dvoch náhradných hodín zdarma
 • 8 – týždňový kurz – 02.09.2024 – 27.10.2024 – možnosť dvoch náhradných hodín zdarma
Chcem sa prihlásiť

Súkromná hodina

Nevyhovuje Vám trénovať v skupinke alebo termíny našich skupinových hodín? Vyskúšajte súkromnú hodinu, ktorú prispôsobujeme každému klientovi podľa jeho časových možností a športových znalostí. Počas súkromnej hodiny zabezpečujeme individuálny prístup trénera a exkluzivitu štúdia len pre klienta. V prípade Vášho záujmu, si môžete súkromnú hodinu dohodnúť aj dvaja alebo viacerí klienti súčasne.

Chcem sa prihlásiť

Ako vyzerá hodina strečingu ?

AKÉ ĎALŠIE TRÉNINGY MÔŽEŠ NAVŠTÍVIŤ

Pozri si aj iné naše aktivity