ROZVRH TRÉNINGOV

Chcem sa prihlásiť na kurz

rozvrh platný od 31.10. – 25.12.2022

8- týždňové kurzy - Centrum Vzdušnej Akrobacie I. - Plynárenská 3E, 821 09 Bratislava

15:30 – 16:30

kruhy deti začiatočníci

Mirka – TGAG

16:35 – 17:35

kruhy deti mierne pokročilí + pokročilí

Mirka – GE + PIB

17:40 – 18:40

kruhy dospelí mierne pokročilí + pokročilí

Kika – GE + PIB

18:45 – 19:45

kruhy dospelí začiatočníci

Kika – TGAG

19:50 – 20:50

strečing pre každého

Kika

14:25 – 15:25

kruhy deti začiatočníci

Moni + Sofi – TGAG

15:30 – 16:30

kruhy deti mierne pokročilí

Barbara – MW

16:35 – 17:35

kruhy deti pokročilí

Barbara – T

17:40 – 18:40

kruhy dospelí pokročilí

Kika – T

18:45 – 19:45

kruhy dospelí mierne pokročilí

Kika – MW

19:50 – 20:50

kruhy dospelí začiatočníci

 Kika – TGAG

15:30 – 16:30

kruhy deti začiatočníci

Mirka – TGAG

16:35 – 17:35

kruhy deti mierne pokročilí + pokročilí

Mirka – GE + PIB

17:40 – 18:40

kruhy dospelí začiatočníci

Mirka – TGAG

18:45 – 19:45

kruhy dospelí mierne pokročilí + pokročilí

Maťka – GE + PIB

19:50 – 20:50

strečing pre každého

Maťka

07:30 – 08:30

kruhy pre všetky úrovne

Moni – TGAG + MW + T

14:25 – 15:25

kruhy deti začiatočníci

Moni + Sofi – TGAG

15:30 – 16:30

kruhy deti mierne pokročilí

Barbara – MW

16:35 – 17:35

kruhy deti pokročilí

Barbara – T

17:40 – 18:40

kruhy dospelí mierne pokročilí

Baška – MW

18:45 – 19:45

kruhy dospelí pokročilí

Baška – T

19:50 – 20:50

kruhy dospelí začiatočníci

Baška – TGAG

15:30 – 16:30

kruhy deti začiatočníci

Mirka – TGAG

16:35 – 17:35

kruhy deti mierne pokročilí + pokročilí

Mirka – GE + PIB

17:40 – 18:40

kruhy dospelí začiatočníci

Mirka – TGAG

18:45 – 19:45

kruhy dospelí mierne pokročilí + pokročilí

Maťka – GE + PIB

19:50 – 20:50

strečing pre každého

Maťka

16:00 – 17:00

kruhy pokročilí

Baška – PIB

17:05 – 18:05

kruhy mierne pokročilí

Baška – GE

18:10 – 19:10

kruhy začiatočníci

Baška – TGAG

19:15 – 20:15

kruhy pre všetky úrovne (4- týždňový kurz)

Baška – TGAG + GE + PIB

Choreografie:

TGAG- Too Good at Godbyes

MW -Man’s world

T- Toxic

GE- Golden eye

PIB- Paint it black

8 - týždňové kurzy - Centrum Vzdušnej Akrobacie II. - Plynárenská 3D, 821 09 Bratislava

14:25 – 15:25

plachty deti začiatočníci

Katka – TIM

15:30 – 16:30

plachty deti mierne pokročilí

Katka – ISR

16:35 – 17:35

plachty deti pokročilí

Katka – CIL

17:40 – 18:40

plachty dospelí pokročilí

Katka – CIL

18:45 – 19:45

plachty dospelí mierne pokročilí

Katka – ISR

19:50 – 20:50

plachty dospelí začiatočníci

Miška – TIM

15:30 – 16:30

akrobaticko gymnastická prípravka (5-7 rokov)

Moni + Sofi

16:35 – 17:35

plachty deti začiatočníci

Moni + Sofi – TIM

17:40 – 18:40

plachty deti mierne pokročilí + pokročilí

Paťka – NTUA + HMH

18:45 – 19:45

plachty dospelí začiatočníci

Paťka – TIM

19:50 – 20:50

plachty dospelí mierne pokročilí + pokročilí

 Paťka – NTUA + HMH

07:30 – 08:30

plachty pre všetky úrovne

Katka – TIM + ISR + CIL

14:25 – 15:25

plachty deti začiatočníci

Katka – TIM

15:30 – 16:30

plachty deti mierne pokročilí

Katka – ISR

16:35 – 17:35

plachty deti pokročilí

Katka – CIL

17:40 – 18:40

plachty dospelí pokročilí

Katka – CIL

18:45 – 19:45

plachty dospelí mierne pokročilí

Katka – ISR

19:50 – 20:50

plachty dospelí začiatočníci

Miška – TIM

15:30 – 16:30

akrobaticko gymnastická prípravka (5-7 rokov)

Moni + Sofi

16:35 – 17:35

plachty deti začiatočníci

Mirka – TIM

17:40 – 18:40

plachty deti mierne pokročilí + pokročilí

Paťka – NTUA + HMH

18:45 – 19:45

plachty dospelí začiatočníci

Paťka – TIM

19:50 – 20:50

plachty dospelí mierne pokročilí + pokročilí

 Paťka – NTUA + HMH

13:20 – 14:20

akrobaticko gymnastická prípravka (deti 5-7r.)

Saška

14:25 – 15:25

plachty deti začiatočníci

Saška – TIM

15:30 – 16:30

plachty deti mierne pokročilí

Saška – NTUA

16:35 – 17:35

plachty deti pokročilí

Katka – HMH

17:40 – 18:40

plachty dospelí mierne pokročilí + pokročilí

Katka – NTUA + HMH

18:45 – 19:45

plachty dospelí začiatočníci

Katka – TIM

16:00 – 17:00

Plachty pre všetky úrovne

Katka – TIM + NTUA + HMH

17:05 – 18:05

Plachty pre všetky úrovne (4 – týždňový kurz)

Katka – TIM + NTUA + HMH

18:20 – 19:30

Flying Pole

Katka

Choreografie:

TIM – This is Me

ISR – I see red

CIL – Crazy in love

NTUA – Never tear us apart

HMH – Hold my hand

Jednorazové hodiny - Centrum Vzdušnej Akrobacie I. - Plynárenská 3E, 821 09 Bratislava

03.12 – 09:30 – 11:30

jednorazový workshop kruhy mierne pokročilí + pokročilí

Baška

10.12 – 09:30 – 11:30

jednorazový workshop flying pole

Katka

17.12 – 09:30 – 11:30

jednorazový workshop kruhy DUO

Baška

04.12 – 09:30 – 11:30

jednorazový workshop kruhy začiatočníci

Hanka

11.12 – 09:30 – 11:30

jednorazový workshop kruhy začiatočníci

Maťka

18.12 – 09:30 – 11:30

jednorazový workshop kruhy začiatočníci

Maťka

Jednorazové hodiny - Centrum Vzdušnej Akrobacie II. - Plynárenská 3D, 821 09 Bratislava

03.12 – 09:30 – 11:30

jednorazový workshop plachty mierne pokročilí + pokročilí

Miška

10.12 – 09:30 – 11:30

jednorazový workshop Handstand

Ľudovíd

17.12 – 09:30 – 11:30

jednorazový workshop plachty mierne pokročilí + pokročilí

Miška

04.12 – 09:30 – 11:30

jednorazový workshop plachty začiatočníci

Paťka

11.12 – 09:30 – 11:30

jednorazový workshop plachty začiatočníci

Mirka

18.12 – 09:30 – 11:30

jednorazový workshop plachty začiatočníci

Paťka

Súkromné hodiny

Súkromné hodiny prispôsobujeme individuálne podľa potrieb klienta a dostupnosti štúdia. Pre dohodnutie si termínu nám zašlite email.