Referencie od naších zákazníkov

Martina:

Ďakujem, že si vo mne prebudila opäť chuť športovať a skúsiť niečo nové ako je vzdušná akrobacia. Vyskúšala som kadečo a môžem povedať, že v dnešnej dobe nájsť kvalitného trénera je dosť ťažké. Ja som nesmierne šťastná, že som narazila presne na teba. Keď vidím ako každého dokážeš motivovať, ako sa tešíš z každého pokroku svojho klienta a tú úprimnú radosť a snaha robiť veci kvalitne na profesionálnej úrovni ma len utvrdzuje v tom, že som si vybrala dobre.

 

Viky:

Som veľmi rada, že som sa rozhodla ísť práve k tebe. Veľmi mi vyhovujú spôsoby tréningov a vidieť, že si v tom odborník. Odkedy chodím ku tebe, tak som začala mať kruhy ešte radšej a nabralo to pre mňa iný rozmer. Keby tak bolo viacej takých trénerov ako si ty.

 

Michaela:

Odporúčam Moniku, nie len vďaka vysoko profesionálnemu a efektívnemu prístupu, ale má zároveň ľudský a empatický prístup, ktorý bohužiaľ mnohým učiteľom chýba… za jej hodiny som sa naučila viac, ako v akejkoľvek inej škole, každá hodina je pozitívnym únikom z reality… určite odporúčam.

 

Barbora:

Dnes na tréningu som si uvedomila, že už po dvoch hodinách som neskutočne veľa sily nabrala ako na brušku, tak aj v rukách. A keďže mám dobrú svalovú pamäť moje svaly sa extrémne rýchlo posúvajú vpred a taký neskutočný progres čo na sebe vidím ma motivuje nie len na hodinách, ale aj v osobnom živote a to vďaka tebe a som neskutočne vďačná a šťastná, že mám tú možnosť učiť sa od takej skvelej ženy ako si ty. Ďakujem

 

Mirka:

Moni úplný rešpekt za to, čo si zvládla tento rok. Všetky tie maličkosti a drobnosti a zvolený marketing, fakt si ďaleko pred inými. Teším sa na ďalší rok, milujem ten pocit akú silu mi tento šport a umenie dáva, cítim sa pri tom fakt mlado.

 

Tánička:

Krásne priestory, veľmi milá, ochotná a hlavne trpezlivá učiteľka. Som rada ze som natrafila práve na Moniku 😊

 

Silvia:

Všetko perfektné, Monika je najlepšia trénerka akú si môžete predstaviť.

 

Monika:

Som veľmi rada, že dcéra môže chodiť na vzdušnú akrobaciu práve k Monike. Je úžasná trénerka a je veľmi priateľska. Podarilo sa jej zariadiť krásny priestor na trénovanie. Dcéra je nadšená a najradšej by bola, keby mohla chodiť na tréning každý deň.

 

Eva:

Vzdušnú akrobaciu som obdivovala už ako dieťa v cirkuse. Vedela som, že je to privilégium, ku ktorému sa asi len ťažko dostanem. A predsa sa stalo. Monika mi istým spôsobom splnila môj detský sen. Akrobati robia tie kúsky s ľahkosťou, ale je to riadna makačka. Monika však na všetko skvelo pripraví, takže po niekoľkých pokusoch sa to podarí aj nám. Síce tiež chvíľku trvá, kým to začne vyzerať tak skvelo a pohyby sú dokonalé, ale je to motivujúce, keď človek od tréningu k tréningu vidí svoje pokroky a zvláda čím ďalej náročnejšie triky. Rozhodne odporúčam, ak chce niekto vyskúšať niečo výnimočné.

 

Daniela:

Monika Bočová je nie len skvelý inštruktor, ale i výborný človek. Nový priestor je krásny, čistučký , veľké okná a zrkadlá miestnosti dodávajú hodinám akrobacie svoje čaro. A verím že čoskoro zopakujem ďalší workshop. Moc ďakujem 🙂

 

Christine:

Si úžasný akrobat, ktorý má komplexné cítenie krásy, sily a elegancie. Ako tréner si plný entuziazmu a som si istá, že tvoji študenti milujú s tebou trénovať. Tvoja technika učenia je veľmi čistá a tvoji študenti veľmi rýchlo napredujú. Ako trénera ťa veľmi odporúčam.