Často kladené otázky

1. Môžem sa prihlásiť ak som úplný začiatočník? Od koľko rokov sa môžem prihlásiť?

 

Na všetky naše hodiny sa môžete prihlásiť aj keď ste úplný začiatočník bez akýchkoľvek predchádzajúcich športových skúseností. Na hodinách sa naučíte všetko od úplných základov, až po náročnejšie prvky a kombinácie. Na hodinách flying pole Vám odporúčame, ak máte športové skúsenosti alebo máte za sebou minimálne 15 hodín akrobacie alebo Pole Dancu. Hodiny vzdušnej akrobacie odporúčame pre každého staršieho ako 8 rokov. Ak má dieťa športové návyky a dokáže udržať pozornosť a nevyrušovať ostatných celú hodinu, môže sa prihlásiť aj keď  je mladšie. Ku každej takejto žiadosti pristupujeme vždy individuálne. Pre deti vo veku od 5-7 rokov máme špeciálny program akrobaticko gymnastickej prípravky, ktorá je prispôsobená ich veku a znalostiam.

 

2. Sú nejaké váhové obmedzenia?

 

Váhové obmedzenia nemáme. Všetky naše materiály sú certifikované na stovky kilogramov a sú pravidelne kontrolované.

 

3. Je jednoduchšie začať na kruhu alebo plachte?

 

Výber náradia je čisto na preferencií klienta. V prípade, ak máte záujem o hodiny na kruhu, vieme ho začiatočníkom zavesiť nižšie, aby ste nemali na prvých hodinách strach a aby ste si vedeli ľahšie sadnúť do kruhu. V prípade, ak máte záujem o hodiny na plachtách, učíte sa najskôr základy tesne nad zemou a až po niekoľkých týždňoch sa dostávate vyššie do vzduchu. Kruh môže byť jednoduchší pre začiatočníka ako plachta, ale naopak môže Vás viac tlačiť a byť bolestivejší.

 

4. Ako sa prihlásim na hodinu? Kedy a ako sa spúšťa prihlasovanie?

 

Na hodinu sa prihlásite v sekcii PRIHLÁSENIE. Vyberte si hodinu, ktorá vám vyhovuje a kliknite na ňu. Po presmerovaní vyplňte prihlášku. Prihlasovanie sa spúšťa cca 7 dní pred začiatkom nového kurzu. Dátum a hodina presného spustenia je vždy zobrazená hore v sekcii prihlásenie. V danú hodinu sa spustí rezervačný systém, kde sa Vám zobrazia všetky hodiny podľa aktuálneho rozvrhu, na ktoré sa môžete prihlásiť (zobrazenie všetkých hodín môže systému trvať 120 sekúnd). Niektoré naše hodiny sú plne obsadené v priebehu pár minút a preto je potrebné sa prihlasovať ihneď ako sa spustí rezervačný systém. V prípade, ak máte záujem o súkromnú hodinu, kontaktujte nás e-mailom.

 

5. Aký je rozdiel medzi kurzom, jednorazovým workshopom a súkromnou hodinou?

 

Kurz trvá niekoľko týždňov, kedy sa prihlásite na konkrétny deň v konkrétnu hodinu na ktorú budete chodiť počas celého trvania kurzu. To znamená, že ak má kurz 8- týždňov a prihlásim sa v pondelok o 18:00, tak nasledujúcich 8- týždňov chodím na hodiny v pondelok o 18:00. Na kurzy sa môžete prihlásiť aj viac krát do týždňa, napríklad v pondelok o 18:00 a aj stredu o 17:00. Vtedy chodíte na tieto hodiny počas celého 8- týždňového kurzu. Prihlásiť sa môžete TU.

Jednorazové workshopy sa konajú nepravidelne vždy počas víkendu. Jednorazové hodiny sú určené pre každého, kto si nie je istý či by si rovno kúpil celý kurz, a preto by si rád hodiny najskôr vyskúšal. Tieto hodiny sú ideálne aj pre tých, ktorí nestíhajú pravidelné hodiny počas týždňa, alebo už k nám chodia a radi by trénovali viac krát do týždňa. Prihlásiť sa môžete TU.

Súkromná hodina je prispôsobená na mieru presne podľa schopností a možností klienta. Súkromnú hodinu si môžete objednať vždy po dohode e-mailom. Prihlásiť sa môžete TU.

 

6. Čo ak je hodina o ktorú mám záujem už plne obsadená?

 

Niektoré naše hodiny sú plne obsadené v priebehu pár minút a preto je potrebné sa prihlasovať ihneď ako sa spustí rezervačný systém. V prípade, že ste sa nestihli prihlásiť, nás kontaktujte e-mailom a pokúsime sa Vám nájsť vhodné riešenie.

 

7. Ako vyzerá hodina a čo je výsledkom kurzu?

 

Na každej hodine sa učíme spájať prvky do kombinácií a následne do ucelenej choreografie spojenú s hudbou. Každá hodina má choreografiu prispôsobenú presne podľa jej výkonnostnej kategórie. Výsledkom kurzu je zvládnutie ucelenej choreografie s plynulými prechodmi, správnou technikou a predvedením. Zvládnuť celú choreografiu Vám potrvá približne 3-4 mesiace a následne potom, Vám bude pridelená nová choreografia, alebo budete zaradení do vyššej výkonnostnej kategórie.

 

8. Môžem prísť na hodinu jednorazovo?

 

Na jednorazový vstup slúžia iba jednorazové workshopy počas víkendov, ktoré sú aktualizované vždy v sekcií prihlasovanie. Stačí sa vopred registrovať na túto hodinu a môžete prísť jednorazovo.

 

9. Môžem chodiť viackrát do týždňa? Koľko potom zaplatím?

 

Áno môžete sa prihlásiť aj na viac kurzov súčasne a tak chodiť aj viackrát do týždňa. Vrelo odporúčame chodiť na kurzy pravidelne, minimálne 2x do týždňa, aby ste získali správnu kondíciu a techniku. Ak si zakúpite 2 kurzy, tak zaplatíte dvojnásobok atď.. (pozor cena kurzov sa môže líšiť).

 

10. Môžem prísť na hodinu bez prihlásenia?

 

Aby sme dokázali udržať vysoký nadštandard a mohli poskytnúť klientom dostatočný počet materiálov na trénovanie, je potrebné sa na každú našu hodinu vopred prihlásiť.

 

11. Ako zaplatím za hodinu?

 

Za hodinu môžete zaplatiť v hotovosti alebo vopred prevodom na účet. Všetky kurzy a jednorazové hodiny musia byť vyplatené NAJNESKÔR v deň začatia. V prípade, že k nám idete po 1x, je potrebné uhradiť jednorazový poplatok 5 eur za čip, ktorým je potrebné sa preukázať pri príchode do štúdia.

Číslo účtu: SK5811000000002945085524

Do poznámky: Členský poplatok + meno prihláseného

 

12. Do akého levelu sa mám prihlásiť?

 

Plachty 

Začiatočníci

 • Pre každého bez akýchkoľvek predchádzajúcich skúsenosti s akrobaciou alebo iným športom. Vhodné aj pre skúsenejšieho klienta, ktorý má záujem si zopakovať základy vzdušnej akrobacie.

 

Mierne pokročilí – prerekvizity, ktoré by ste mali ovládať, ak máte záujem byť v mierne pokročilej skupine.

 • Russian climb
 • French – Classic climb
 • Split roll up
 • Flamenco grip
 • Low basic straddle – hammock – bez prehnutia chrbta a s pokrčenými kolenami min. 3 opakovania
 • Upright tuck – s pokrčenými nohami min. 3 opakovania
 • Zvládnutie začiatočníckej choreografie s plynulými prechodmi a správnou technikou

 

Pokročilí – prerekvizity, ktoré by ste mali ovládať, ak máte záujem byť v pokročilej skupine.

 • Low Basic straddle – hammock – bez prehnutia chrbta a s vystretými kolenami hore aj dole – min. 1 opakovanie
 • Double foot locks from the air
 • Single foot lock from the air
 • Cross back straddle – Classic entry – s vystretými nohami, bez prehnutia chrbta, bez rozhúpania
 • Hip key – s vystretými nohami
 • Egg beater wraps
 • Rebeca Split into Rebecca drop
 • Same side inversion into hip key
 • Opposite side inversion climb

 

Kruhy

Začiatočníci

 • Pre každého bez akýchkoľvek predchádzajúcich skúsenosti s akrobaciou alebo iným športom. Vhodné aj pre skúsenejšieho klienta, ktorý má záujem si zopakovať základy vzdušnej akrobacie.

 

Mierne pokročilí – prerekvizity, ktoré by ste mali ovládať, ak máte záujem byť v mierne pokročilej skupine.

 • Basic seat
 • Front balance into sit
 • Back star
 • Vertical split
 • Pull ups conditioning – 2 opakovania
 • Back flip hoop entry
 • Zvládnutie začiatočníckej choreografie s plynulými prechodmi a správnou technikou

 

Pokročilí – prerekvizity, ktoré by ste mali ovládať, ak máte záujem byť v pokročilej skupine.

 • Inversion
 • Pike
 • Pull ups conditioning – 4 opakovania
 • One knee hook on the bottom bar
 • Walking man
 • Mexican fang

 

13. Čo si mám obliecť a zobrať so sebou?

 

Na hodiny vzdušnej akrobacie na plachtách, kruhoch a flying pole si oblečte dlhé legíny a tričko, ktoré Vám zakrýva kríže, predídete tak popáleniu pokožky. Na hodinách vzdušnej akrobacie cvičíme v ponožkách alebo naboso, preto vám nie je potrebná žiadna obuv. Na hodiny tanca, strečingu a workout si môžete zobrať klasické športové oblečenie, v ktorom sa cítite pohodlne. Na hodinu si so sebou zoberte dobrú náladu a odhodlanie. Všetky potrebné pomôcky máte k dispozícií v štúdiu zadarmo. K dispozícií máte aj rehabilitačné pomôcky na rozmasírovanie kŕčov, stuhnutých svalov a šliach.

 

14. Ako si nahradím vymeškanú hodinu?

 

V rámci každého kurzu máte zdarma DVE náhradné hodiny, ak sa zo svojej hodiny odhlásite do 24 hodín pred začiatkom hodiny. Z hodiny sa odhlásite kliknutím na Vašu hodinu, vybratím termínu ktorého sa nezúčastníte a následne vyplnením Vašeho emailu. Vymeškanú hodinu si môžete nahradiť len do skončenia kurzu. To znamená, že ak máte 8- týždňový kurz, tak po uplynutí 8- týždňov, Vám nárok na náhradnú hodinu ZANIKÁ. Náhradné hodiny nie je možné prenášať do ďalšieho kurzu. V prípade, že máte zaplatených viac kurzov súčasne, máte aj viac náhradných hodín, čo znamená, že ak máte 2 kurzy súčasne, máte aj 4 náhradné hodiny. Na náhradnú hodinu sa prihlásite kliknutím na hodinu ktorá Vám vyhovuje a následne zadáte email ktorým ste sa prihlásili na kurz TU.

 

15. Ako môžem zrušiť/odhlásiť sa z kurzu alebo workshopu?

 

Zrušiť celý kurz alebo odhlásiť sa z workshopu môžete urobiť do 48 hodín pred začiatkom hodiny prostredníctvom e-mailu alebo priamo v systéme kliknutím na hodinu kde ste registrovaný. Po začatí kurzu už nie je odhlásenie možné. Ak sa nestihnete odhlásiť do 48 hodín, je potrebné kurz alebo workshop uhradiť v plnej výške, nakoľko sú všetky naše hodiny kapacitne obmedzené a vy ste zabrali miesto pre iného záujemcu o hodiny.

 

16. Ako zistím dokedy mi trvá kurz a kedy začne ďalší?

 

V sekcií tréningy vždy nájdete dokedy prebieha aktuálny kurz a kedy Vám začne nasledujúci kurz. Taktiež Vám po prihlásení príde e-mail z rezervačného systému, kde budete mať presne vypísané dátumy, kedy máte tréningy.

 

17. Čo nasleduje po skončení kurzu?

 

Po skončení kurzu nadväzuje vždy ďalší kurz podľa rozvrhu. Ak ste nezvládli ucelenú choreografiu s plynulými prechodmi, správnou technikou a predvedením, odporúčame Vám zostať aj nasledujúci kurz v pôvodnej skupine a popracovať na zlepšení choreografie. Ak sa Vám podarilo zvládnuť level, odporučíme Vás do vyššej úrovne. Ak si nie ste istý zaradením, stačí sa spýtať svojho trénera na hodine.

 

18. Môžem si kúpiť plachtu alebo kruh?

 

Všetko náradie potrebné na akrobaciu Vám zabezpečíme prostredníctvom nášho E-shopu. 

 

19. Môže byť vzdušná akrobacia nebezpečná?

 

Vzdušná akrobacia môže byť nebezpečná, ak nie je predvádzaná pod dohľadom skúseného trénera a bez potrebného profesionálneho vybavenia a náradia. Akrobaciu vo vzduchu trénujeme vždy s dopadovými matracmi, s rešpektom, dôrazom na správnu techniku, bezpečnosť a a vždy podľa vašich znalostí a daností.

 

20. Prepadnú mi hodiny v prípade “lockdownu?”

 

Hodiny Vám neprepadnú, ale všetky hodiny sa pozastavia a budete si ich môcť vyčerpať po otvorení. V prípade “lockdownu” peniaze nevraciame.

 

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku ? Kontaktujte nás TU.