Vzdušná akrobacia na kruhoch

“Vzdušná akrobacia alebo tzv. lietanie bez krídel je jedinečné cvičenie v ktorom sa spája sila športu a kreativita umenia”

 

V rámci tréningu posilňujete svoje svalstvo, trénujete flexibilitu a učíte sa nové akrobatické prvky vo vzduchu. Jedinečnosťou naších kurzov je, že sa nenaučíte len konkrétne prvky, ale pripravíme Vám choreografiu šitú presne na mieru, vytvorenú z kombinácie viacerých prvkov a spojenú plynulými prechodmi do ucelenej choreografie s hudbou. Choreografie a hodiny sú prispôsobené každému klientovi podľa jeho zručností a znalostí.

Ako jediný športový klub vzdušnej akrobacie na Slovensku máme na hodinách k dispozícií 12 kruhov pre čo najväčší komfort pre našich členov. Nemusíte mať žiadne obavy, nakoľko pod každým klientom máme bezpečnostné dopadové matrace. Začiatočníci trénujú pár centimetrov nad zemou, zatiaľ čo pokročilí môžu trénovať vo väčšej výške. Navyše v našom športovom klube ste neustále pod dohľadom tých najskúsenejších a najprofesionálnejších akrobatov na Slovensku. Hodiny sú vedené tak, aby ste si zašportovali, naučili sa niečo nové, netradičné a predovšetkým sa zabavili a mali dobrý pocit z prekonania seba samého.

Počas kurzu sa začiatočníci naučia základy akrobacie na kruhoch, správne vyšplhnutie na kruh, začiatočnícke prvky a kombinácie. Pokročilí sa zameriavajú na plynulé napojenie viacerých kombinácií prvkov, zložitejšie a náročnejšie triky a ich technicky správne predvedenie.

 

Všeobecné informácie

Prihlásiť sa môžu:

  • Dospelí bez ohľadu na predchádzajúce športové skúsenosti. V prípade začiatočníkov, nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti s akrobaciou alebo s iným športom. Hodiny prispôsobujeme tak, aby to zvládol naozaj každý.
  • Všetky deti od 8 rokov (ak má dieťa osvojené športové správanie, dokáže udržať pozornosť a disciplínu na tréningu, môže sa tréningov zúčastňovať aj mladšie dieťa. Ku každej takejto žiadosti pristupujeme individuálne).

Ak máte záujem trénovať intenzívnejšie, môžete si zakúpiť viac kurzov a trénovať viackrát do týždňa. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, naši inštruktori Vám ochotne poradia, aká hodina je pre Vás ta pravá.

Kurz

Na každom kurze sa učíme spájať prvky do kombinácií a následne do ucelenej choreografie spojenú s hudbou. Každý kurz má choreografiu prispôsobenú presne podľa jej výkonnostnej kategórie, podľa toho či ste začiatočník, mierne pokročilí alebo pokročilí. Výsledkom kurzu je zvládnutie ucelenej choreografie s plynulými prechodmi, správnou technikou a predvedením. Zvládnuť celú choreografiu Vám potrvá približne 3-4 mesiace a následne potom, Vám bude pridelená nová náročnejšia choreografia, alebo budete zaradení do vyššej výkonnostnej kategórie. Prihlasovanie na kurzy je otvorené vždy týždeň pred jeho začiatkom v sekcií rozvrh. V prípade, že kurz už začal, viete sa doprihlásiť prostredníctvom emailu. Prihlásením sa na celý kurz získate výhodnejšiu cenu.

 

Aktuálne prebieha:

  • 4 – týždňový kurz – 01.07.2024 – 28.07.2024 – možnosť dvoch náhradných hodín zdarma

Nasledujúci kurz:

  • 5 – týždňový kurz – 29.07.2024 – 01.09.2024 – možnosť dvoch náhradných hodín zdarma
  • 8 – týždňový kurz – 02.09.2024 – 27.10.2024 – možnosť dvoch náhradných hodín zdarma
Chcem sa prihlásiť

jednorazový workshop

Jednorazové workshopy sa konajú pravidelne počas víkendov. Jednorazová hodina je vhodná aj pre úplného začiatočníka, ktorý má záujem si akrobaciu vyskúšať.  Workshopov sa môžu zúčastniť aj pokročilí klienti, ktorý majú záujem trénovať viac krát do týždňa. Pre prihlásenie nie je potrebná žiadna viazanosť na kurz.

Chcem sa prihlásiť

Súkromná hodina

Nevyhovuje Vám trénovať v skupinke alebo termíny našich skupinových hodín? Vyskúšajte súkromnú hodinu, ktorú prispôsobujeme každému klientovi podľa jeho časových možností a športových znalostí. Počas súkromnej hodiny zabezpečujeme individuálny prístup trénera a exkluzivitu štúdia len pre klienta. V prípade Vášho záujmu, si môžete súkromnú hodinu dohodnúť aj dvaja alebo viacerí klienti súčasne.

Chcem sa prihlásiť

Ako vyzerá hodina vzdušnej akrobacie na kruhoch?

Aké ďalšie tréningy môžeš navštíviť

Pozri si aj iné naše aktivity