Flying pole

“Flying Pole je unikátnym spojením ženskej krásy a sily” 

 

Flying pole je cvičenie príbuzné poledancu, s tým rozdielom, že spodok tyče nie je ukotvený štandardne v zemi. Flying pole má dve polohy, prvá je vertikálna poloha, kedy spodná časť tyče nie je ukotvená o zem a druhá je otočná poloha, kedy je tyč ukotvená o zem, ale jej horná časť je spustená v 45 stupňovom uhle. Počas tréningu využívame obidve spomínané polohy flying pole.

V rámci tréningu posilňujete svoje svalstvo, trénujete flexibilitu a učíte sa nové akrobatické prvky vo vzduchu. Jedinečnosťou našich kurzov je, že sa nenaučíte len konkrétne prvky, ale pripravíme Vám choreografiu šitú presne na mieru, vytvorenú z kombinácie viacerých prvkov a spojenú plynulými prechodmi do ucelenej choreografie s hudbou. Choreografie a hodiny sú prispôsobené každému klientovi podľa jeho zručností a znalostí.

Ako jediný športový klub vzdušnej akrobacie na Slovensku vedieme pravidelné hodiny flying pole. Nemusíte mať žiadne obavy, nakoľko pod každým klientom máme bezpečnostné dopadové matrace. Začiatočníci trénujú pár centimetrov nad zemou, zatiaľ čo pokročilí môžu trénovať vo výške. Navyše v našom športovom klube ste neustále pod dohľadom tých najskúsenejších a najprofesionálnejších akrobatov na Slovensku. Hodiny sú vedené tak, aby ste si zašportovali, naučili sa niečo nové, netradičné a predovšetkým sa zabavili a mali dobrý pocit z prekonania seba samého.

 

Všeobecné informácie

Prihlásiť sa môžu:

  • Dospelí, ak majú za sebou minimálne 8 hodín vzdušnej akrobacie alebo poledancu, prípadne sú aktívnymi športovcami.
  • Všetky deti od 13 rokov, ak majú za sebou 8 hodín vzdušnej akrobacie alebo poledancu (ak má dieťa osvojené športové správanie, dokáže udržať pozornosť a disciplínu na tréningu, môže sa tréningov zúčastňovať aj mladšie dieťa. Ku každej takejto žiadosti pristupujeme individuálne).

Ak máte záujem trénovať intenzívnejšie, môžete si zakúpiť viac kurzov a trénovať viackrát do týždňa. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, naši inštruktori Vám ochotne poradia, aká hodina je pre Vás tá pravá.

Kurz

Na každom kurze sa učíme spájať prvky do kombinácií a následne do ucelenej choreografie spojenú s hudbou. Každý kurz má choreografiu prispôsobenú presne podľa jej výkonnostnej kategórie, podľa toho či ste začiatočník, mierne pokročilí alebo pokročilí. Výsledkom kurzu je zvládnutie ucelenej choreografie s plynulými prechodmi, správnou technikou a predvedením. Zvládnuť celú choreografiu Vám potrvá približne 3-4 mesiace a následne potom, Vám bude pridelená nová náročnejšia choreografia, alebo budete zaradení do vyššej výkonnostnej kategórie. Prihlasovanie na kurzy je otvorené vždy týždeň pred jeho začiatkom v sekcií rozvrh. V prípade, že kurz už začal, viete sa doprihlásiť prostredníctvom emailu. Prihlásením sa na celý kurz získate výhodnejšiu cenu.

 

Aktuálne prebieha:

  • 9 – týždňový kurz – 29.04.2024 – 30.06.2024 – možnosť dvoch náhradných hodín zdarma

Nasledujúci kurz:

  • 4 – týždňový kurz – 01.07.2024 – 28.07.2024 – možnosť dvoch náhradných hodín zdarma
  • 5 – týždňový kurz – 29.07.2024 – 01.09.2024 – možnosť dvoch náhradných hodín zdarma
Chcem sa prihlásiť

jednorazový workshop

Jednorazové workshopy sa konajú pravidelne počas víkendov. Jednorazová hodina je vhodná aj pre úplného začiatočníka, ktorý má záujem si flying pole vyskúšať.  Workshopov sa môžu zúčastniť aj pokročilí klienti, ktorý majú záujem trénovať viac krát do týždňa. Pre prihlásenie nie je potrebná žiadna viazanosť na kurz.

Chcem sa prihlásiť

Súkromná hodina

Nevyhovuje Vám trénovať v skupinke alebo termíny našich skupinových hodín? Vyskúšajte súkromnú hodinu, ktorú prispôsobujeme každému klientovi podľa jeho časových možností a športových znalostí. Počas súkromnej hodiny zabezpečujeme individuálny prístup trénera a exkluzivitu štúdia len pre klienta. V prípade Vášho záujmu, si môžete súkromnú hodinu dohodnúť aj dvaja alebo viacerí klienti súčasne.

Chcem sa prihlásiť

Ako vyzerá tréning flying pole?

Aké ďalšie tréningy môžeš navštíviť

Pozri si aj iné naše aktivity