Objednajte si naše profesionálne akrobaticke výstúpenie ešte dnes. S nami môže Váš event vyzerať veľkolepo.

Poslať požiadavku

Vystúpenie aerial silk

Aerial silk solo

Vystúpenie jedného akrobata, ktoré sa odohráva vo výške niekoľkých metrov. Dych berúce vystúpenia počas, ktorého je akrobat istený len akrobatickou plachtou. Akrobat Vám predvedie svoje dlhoročné skúsenosti a tréning, ktoré sú pilierom jeho zručností. Sólo vystúpenie je ideálne pre eventy s menším rozpočtom alebo menším priestorom, v ktorom dokáže náš akrobat vniesť noblesu a veľkoleposť pre Váš event.

Aerial silk synchro

Dokonalá reflexia ako odraz v zrkadle je naše vystúpenie aerial silk synchro, počas ktorého dvaja a viac akrobatov predvádzajú svoje číslo s excelentnou presnosťou na akrobatických plachtách vo veľkej výške. Synchrónnosť a presnosť akrobatov vo výške, prinesie Vašim klientom večný zážitok na ktorý budú dlho spomínať. Počet akrobatov Vám upravíme na mieru, podľa Vašeho eventu a vhodnosti priestoru.

Aerial silk duo

Energiou nabité vystúpenie akrobatického páru – muž + žena, ktoré sa nesie v znamení dôvery, nakoľko je akrobatka vo výške niekoľkých metrov, istená len jej akrobatickým partnerom. Spoločná súhra a dôvera počas tohoto vystúpenia sú prepletené v sebe rovnako ako ruky akrobatického páru vo výške.

Vystúpenie aerial hoop

Aerial hoop solo

Akrobatka predvádza sólo vystúpenie na nerezovom kruhu, ktorý sa neustále rotuje, čo dodáva predstaveniu efektný dojem. Kontrastné prepojenie nerezového kruhu s eleganciou akrobatky vytvára pôsobivú show, ktorá bude zážitkom pre každého diváka. Vystúpenie Aerial hoop je možné využiť aj v priestore s nižším stropom aj napriek tomu, že sa choreografia odohráva vo výške nad zemou.

Aerial hoop synchro

Symbolom vystúpenia aerial hoop synchro je dokonalé zladenie viacerých akrobatov vo výške. Stopercentná zohranosť akrobatov počas vystúpenia vo výške dodáva predstaveniu dych berúci zážitok. Počet akrobatov Vám vieme prispôsobiť na mieru podľa Vašich požiadaviek.

Aerial hoop duo

Strhujúce vystúpenie dvoch akrobatiek v jednom kruhu, ktoré sa odohráva vo výške. Vystúpenie je predvádzané s dokonalou presnosťou a súhrou. Počas vystúpenia dochádza k pozíciám, kedy je akrobatka držaná len pomocou druhej akrobatky. Prepojenie ženskosti, elegancie, sily a dôvery dvoch akrobatiek zanechá pôsobivý dojem a nezabudnuteľný zážitok pre Vašich klientov.

Vystúpenie handstand

Zmysel pre rovnováhu a presnosť symbolizuje vystúpenie Handstand alebo tzv. stojky. Akrobat počas svojej choreografie využíva špeciálny podstavec na ktorom sú dve tyče a drievka na ktorých predvádza stojky vo výške približne 80cm. Predstavenie je možné uskutočniť takmer v každom priestore, nakoľko nepotrebuje vysokú výšku stropu ani veľkú plochu.

Vystúpenie aerial chains

Kombináciu sily a elegancie dokonale vystihuje predstavenie aerial chains. Rinčanie reťazí počas umeleckého predvedenia prvkov, ktoré akrobatka predvádza počas vystúpenia vnáša do predstavenia zmyselnosť a vzrušujúci zážitok plný energie.

Vystúpenie hadej ženy

Show počas ktorej Vás akrobatka presvedčí, že hranice ľudského tela sú nekonečné. Akrobatka počas vystúpenia predvádza elastickosť a flexibilitu ľudského tela. Nezabudnuteľný a uchvacujúci zážitok čaká na každého diváka, ktorý uvidí na vlastné oči vystúpenie hadej ženy. Vystúpenie hadej ženy je vhodné na každý event a do každého priestoru, nakoľko nie je potrebný vysoký strop, veľké pódium ani ďalšie špeciálne náradia.

Vystúpenie flying pole

Počas vystúpenia flying pole dochádza k prepojeniu vzdušnej akrobacie a poledancu. Celé vystúpenie sa odohráva vo výške nad zemou, ktorá mu dodáva ešte väčšiu eleganciu. Nakoľko tyč nie je ukotvená do zeme, môže s ňou akrobat voľne lietať vzduchom. Počas celého vystúpenia sa zároveň akrobat točí okolo vlastnej osi, čo dodáva vystúpeniu ešte väčší umelecký zážitok pre divákov.

Poslať požiadavku