Čo všetko potrebujete pri kúpe náradia?

Pri kúpe plachty na akrobaciu potrebujete – vhodnú dĺžku plachty + osmu na uviazanie plachty + karabínu + otočné ložisko + karabínu + úchyt do železo-betónového stropu aj so šroubami pre plachtu (alebo iný spôsob ukotvenia)

Pri kúpe hammocku na akrobaciu potrebujete – hammock vhodnej dĺžky + 2x karabínu + 2x lano s očkami (voliteľné) + 2x úchyt do železo-betónového stropu aj so šroubami pre hammock (alebo iný spôsob ukotvenia)

Pri kúpe kruhu na akrobaciu potrebujete – vhodnú veľkosť kruhu + nekonečnú slučku + karabínu + otočné ložisko + karabínu + úchyt do železo-betónového stropu aj so šroubami pre kruh (alebo iný spôsob ukotvenia.

 

Aká je vhodná dĺžka a veľkosť náradia?

Plachta na akrobaciu

Výpočet pre správnu dĺžku plachty na akrobaciu pre domáce cvičenie – výška stropu (v metroch) x 2 + 4 metre.

Výpočet pre správnu dĺžku plachty na akrobaciu pre cvičenie v 5 a viac metroch – výška stropu (v metroch) x 2 + 5 metrov

Hammock na akrobaciu

Výpočet pre správnu dĺžku Hammocku na akrobaciu – výška stropu (v metroch) x 2 – Vaša výška od chodidiel po pupok = optimálna dĺžka pre plnohodnotné domáce a profesionálne trénovanie.

Kruh na akrobaciu

Výpočet pre správny rozmer kruhu na akrobaciu – dĺžka od bedrového kĺbu po hlavu (v cm) + 15 cm. V prípade ak ide o dieťa, ktoré ešte porastie, odporúčame kúpiť o niečo väčší kruh.