workout

“Je hanbou zostarnúť bez toho, aby si zazrel tú krásu a silu, ktorej je telo schopné.” Sókratés

 

Hodiny workout sú určené pre každého, kto potrebuje spevniť a posilniť svoje svalstvo, získať silu a mať dobrý pocit z prekonania seba samého. Hodiny sú vhodné pre začiatočníkov, ktorí majú sedavé zamestnanie a chcú pre svoje telo spraviť niečo zdravé. Hodiny silového tréningu slúžia aj ako doplnkové cvičenie pre akrobatov a počiatočné cvičenie pre záujemcov o vzdušnú akrobaciu. Celý program je pripravený tak, aby ho zvládol pokročilý aj začiatočník.

Na hodinách sa zameriavame na precvičovanie celého tela, ktoré dosahujeme striedaním partií a rôznych kombinácií cvičení. Sústredujeme sa na posilnenie svalov, ktoré nám napomáhajú pri invertoch a ostatných základných a problematických prvkoch pri vzdušnej akrobacií. Naučíme Vás, aké správne posilňovacie cviky treba opakovať, aby ste dostatočne pripravili, spevnili a posilnili svoje telo na vzdušnú akrobaciu. Na hodinách posilňujeme s vlastnou váhou tela.

 

Všeobecné informácie

Prihlásiť sa môžu:

  • Dospelí bez ohľadu na predchádzajúce športové skúsenosti. V prípade začiatočníkov, nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti s iným športom. Hodiny prispôsobujeme tak, aby to zvládol naozaj každý.
  • Všetky deti od 8 rokov (ak má dieťa osvojené športové správanie, dokáže udržať pozornosť a disciplínu na tréningu, môže sa tréningov zúčastňovať aj mladšie dieťa. Ku každej takejto žiadosti pristupujeme individuálne).

Ak máte záujem trénovať intenzívnejšie, môžete si zakúpiť viac kurzov a trénovať viackrát do týždňa. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, naši inštruktori Vám ochotne poradia, aká hodina je pre Vás ta pravá.

kurz

Kurz workout aktuálne prebieha online prostredníctvom aplikácie skype. Hodiny sú vedené tak, aby ste si zašportovali, naučili sa niečo nové, netradičné a predovšetkým sa zabavili a mali dobrý pocit z prekonania seba samého. V prípade, že kurz už začal, viete sa doprihlásiť prostredníctvom emailu. Prihlásením sa na celý kurz získate výhodnejšiu cenu.

 

Aktuálne prebieha:

  • 9 – týždňový kurz – 29.04.2024 – 30.06.2024 – možnosť dvoch náhradných hodín zdarma

Nasledujúci kurz:

  • 4 – týždňový kurz – 01.07.2024 – 28.07.2024 – možnosť dvoch náhradných hodín zdarma
  • 5 – týždňový kurz – 29.07.2024 – 01.09.2024 – možnosť dvoch náhradných hodín zdarma
Chcem sa prihlásiť

súkromná hodina

Nevyhovuje Vám trénovať v skupinke alebo termíny našich skupinových hodín? Vyskúšajte súkromnú hodinu, ktorú prispôsobujeme každému klientovi podľa jeho časových možností a športových znalostí. Počas súkromnej hodiny zabezpečujeme individuálny prístup trénera a exkluzivitu štúdia len pre klienta. V prípade Vášho záujmu, si môžete súkromnú hodinu dohodnúť aj dvaja alebo viacerí klienti súčasne.

Chcem sa prihlásiť

Ako vyzerá hodina workout ?

AKÉ ĎALŠIE TRÉNINGY MÔŽEŠ NAVŠTÍVIŤ

Pozri si aj iné naše aktivity