IMG_2572

workout

“Je hanbou zostarnúť bez toho, aby si zazrel tú krásu a silu, ktorej je telo schopné.” Sókratés

 

Hodiny workout sú určené pre každého, kto potrebuje spevniť a posilniť svoje svalstvo, získať silu a mať dobrý pocit z prekonania seba samého. Hodiny sú vhodné pre začiatočníkov, ktorí majú sedavé zamestnanie a chcú pre svoje telo spraviť niečo zdravé. Hodiny silového tréningu slúžia aj ako doplnkové cvičenie pre akrobatov a počiatočné cvičenie pre záujemcov o vzdušnú akrobaciu. Celý program je pripravený tak, aby ho zvládol pokročilý aj začiatočník.

Na hodinách sa zameriavame na precvičovanie celého tela, ktoré dosahujeme striedaním partií a rôznych kombinácií cvičení. Sústredujeme sa na posilnenie svalov, ktoré nám napomáhajú pri invertoch a ostatných základných a problematických prvkoch pri vzdušnej akrobacií. Naučíme Vás, aké správne posilňovacie cviky treba opakovať, aby ste dostatočne pripravili, spevnili a posilnili svoje telo na vzdušnú akrobaciu. Na hodinách posilňujeme s vlastnou váhou tela.

 

Všeobecné informácie:

Hodiny workout sú určené pre každého bez ohľadu na predchádzajúce športové skúsenosti. Pri zakúpení kurzu sa môžete sami rozhodnúť, koľko krát do týždňa počas trvania kurzu máte záujem chodiť. V pripade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, naši inštruktori Vám ochotne poradia, aká hodina je pre Vás ta pravá.

kurz

Aktuálne prebieha:

  • 8 – týždňový kurz – 10.01.2022 – 06.03.2022

Nasledujúci kurz:

  • 8 – týždňový kurz – 07.03.2022 – 01.05.2022
  • 8 – týždňový kurz – 02.05.2022 – 26.06.2022
Chcem sa prihlásiť

súkromná hodina

Súkromnú hodinu prispôsobujeme každému klientovi podľa jeho časových možností a športových znalostí.

Chcem sa prihlásiť

AKÉ ĎALŠIE TRÉNINGY MÔŽEŠ NAVŠTÍVIŤ

Pozri si aj iné naše aktivity